Izolowanie dachu – London Insulation

   Home / Budownictwo / Izolowanie dachu – London Insulation

  Izolowanie dachu – London Insulation

  0

  London Insulation to brytyjska jednostka o utrwalonej pozycji w sektorze, realizująca zadania z aspektu izolacji dachów przy użyciu rewolucyjnych produktów marki H2Foam od instytucji Icynene.

  London Insulation to w zasadzie wyróżniająca się jakość i spokój tysięcy klientów, jacy im zawierzyli. W trosce o domy klientów, stale doskonalą swoje wytwory i szukają nowych, lepszych rozwiązań montażowych. Te izolacje są doskonale wodoszczelne, o dobrej gęstości, a pianki montażowe złożone są ze wyjątkowych jednostek, umożliwiających celne zapełnienie przestrzeni pomiędzy belkami dachowymi, stalą i różnymi powierzchniami.
  iycene
  Produkty opracowane przez Icynene są idealne do każdej izolacji nakrycia budynku, gdyż:

  • nie posiadają szkodliwych gazów, tak jak w innych piankach poliuretanowych,
  • są plastyczne,
  • przenigdy nie tracą swojego kształtu,
  • wypełniają całkiem zadrapania i dziury,
  • oddychają,
  • mają imponujące atrybuty techniczne i akustyczne,
  • występuje 0 zagrożenie akumulacji.

  Piankowe wyroby do izolacji w sprayu od Icynene pomogły sformułować definicję europejskich standardów w ociepleniach dachów. Prężnie umieją one powstrzymać dowolne dźwięki i zimne powietrze, a w dodatku są bezpieczne dla zdrowia, bezzapachowe, mocne i niezwykle sprawne.
  Do tej chwili asortyment H2Foam pozostał wykorzystany w wielu krajach na całym globie do projektów lokalowych i komercyjnych. Firma ta stała się przykładem dla odrębnych producentów, dążących do zapewnienia swoim produktom solidności i innowacyjności w 1.
  izolacja
  Przez przeszło 30 lat notoryczny progres techniki i kolektywna praca wielu ludzi, umożliwiły stworzyć produkt idealny dla dowolnego odbiorcy.
  Wdrożenie tego rodzaju pianki pozwala zdobycie oszczędności w grzaniu plus minus 50%. Zwłaszcza w zimę można docenić, jak bronią one budynek wolnostojący przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo oddziałują one na stan powietrza w pomieszczeniach, stanowiąc nadzwyczajnie skuteczną barierę dla zanieczyszczeń i wszelakich zarazków, w tym alergenów, jak: pyłki, kurze. Kolejną zaletą tego artykułu jest fenomenalna elastyczność. Toleruje on nawet okazjonalne ruchy budynku, nie tracąc przy tym nic z własnych uszczelniających cech. Pianka nie wchłania wody ani nie powstrzymuje wilgotności, co umożliwia ustrzec przed powstawaniem wilgoci i zagrzybienia na ścianach budynku.
  Pianka
  Na wszelakie swoje instalacje instytucja daje 25-letnią gwarancję.