Wandkork

   Home / Budownictwo / Wandkork

  Wandkork

  0

  Atrakcyjne wnętrza własnych domów i schronień to zespół wyłonionych przez nas elementów ozdobnych i wykończeniowych naszego miejsca zamieszkania. Alternatywą dla ścian oklejonych tapetą, lub płytkami lub dosadnie ścian malowanych jest wandkork, jest to materiał nakładany na ścianę i powodujący, że przedstawiona nim ściana jest nadzwyczajna, nowoczesna i bezprecedensowa.

  Aranżacja naszego domu, może planować powstanie takowych ścian w sypialni, kuchni, pokoju rodzinnym, ściany pokryte korkiem aranżują w lokalu mieszkalnym fantastyczny mikroklimat, korek izoluje gabinet a pokryty woskiem sprawia, że w miejscach o dużym natężeniu ruchu z ulicy, unoszące się opary syfu nie przyczepiają się na dobre do ścian. Łatwo wolno taką ścianę wyczyścić chusteczką czy ściereczką i nie wdychamy w mieszkaniu kurzu.
  Proponowany jest bardzo wielki wybór wzorów, faktur i barw, można wybrać wedle swego uznania i dostosować do reszty zaaranżowanego już wnętrza.
  kork
  Korek to sto procent właściwości i ekologii, wyczuwamy to w 100%100 procentach w pomieszczeniach, gdzie użyto korek na ścianach. Bardzo popularny nie tylko w budynkach i schronieniach znalazł swoje położenie również w biurach. Miejsca gdzie ściany pokryte są materiałem wandkork to pokoje wyciszone i stonowane, bezprecedensowe w swoim gatunku i bezprecedensowe, mające swój styl w tym ogromne natury estetyczne i pożyteczne.
  Stosowany korek jest fenomenalnej jakości, ściany niezwykle długo wytrzymują, nie ulepszamy ich struktur przez długi czas, bezproblemowe są w konserwacji i podtrzymaniu schludności oraz wytrzymałe na wszelakiego gatunku niepomyślne warunki.
  Nasze mieszkanie z wyłożonymi korkiem ścianami dostaje od nas własny, szczególny look, apartament ma pomieszczenia wyjątkowe, a przy tym nadzwyczaj przyjemne i innowacyjne. My zaś sami w takim domu czujemy oryginalną atmosferę i nadzwyczaj mile spędzamy w nim wolne chwile.